Herbalife Atıştırmalıkları | Herbalife Ürünleri Satışı

Herbalife Atıştırmalıkları | Herbalife Ürünleri Satışı

Sitemiz herhal sağlıklı yaşa içerisinde herbalife atıştırmalık siparişinizi hemen kolayca verebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz herbalife atıştırmalık ürünleri saniyeler içerisinde hazır olup hem leziz hemde protein ihtiyacınızı kolayca karşılamanızı sağlar. Gurme domates çorbası ve protein bar ürünlerini Ülkemizde  bir çok kişi denemiş ve kullanmaya devem etmektedir.

 

Atıştırmalık Gurme Domates Çorbası

 

Hazır Herbalife Gurme domates çorbası diğer bildiğiniz domates çorbalarına kıyasla 8 kat daha fazla protein olanağı sunar. Ürün Prebiyotik inülin lifi ve domateste doğal olarak bulunan likopen ile geliştirilmiştir. İçinizi ısıtacak çorba hem gündelik yaşantınızda hemde iş yaşantınızda tüketilecek hazır bir üründür.

 

Herbalife Protein Bar

 

Canınızın tatlı çektiği anlarda herbalife protein bar sizlerle. Bir çok kişi gün içerisinde çikolata tüketmeyi sever ve kontrolsüz tüketilen çikolatalar ise kilo kontrolünü zayıflatır. Bu isteğinizi gidermenin yolu Herbalife Atıştırmalık Protein bar'dır. Dilerseniz egzersiz öncelerinde veya sonrasında kulanım yapabilirsiniz. 10g protein, karbonhidrat ve B vitaminleri içeren protein barın hemen sizlerde tadınız çıkarın.
Etiketler: atıştırmalık, herbalife atıştırmalık
Ocak 23, 2019
Listeye dön