Herbalife Çay Kullanımı

Herbalife Çay Kullanımı

Her ne kadar Herbalife Çay ürünlerini satın aldığınız da kullanım bilgilleri yer alsada Herbalife Çay Kullanımı hakkında kısa ve pratik bilgiler yazımızda yer almaktadır. Hem sıcak çay tüketimi hemde soğuk olarak hazırlanışı hakkında bilgilendirme yapılmıştır.  

Son derece kolay bir hazırlanışı bulunan Herbalife Çay için bir kupa bardağına bir çay kaşığı koymanız yeterli olacaktır. Çayı mı yoksa suyumu önce koyacağım diye merak edenlere arada çok bir farkın olmadığını belirtmek isteriz. Sadece suyu sonradan koymanız da sadece karışım için kaşık kullanmanıza gerek duymayacaksınızdır. Herbalife Çayın içerisinde harici bir katkı maddesi kullanmamanız önerilmektedir.  

 

Çayın Sıcak Soğuk Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Bazı ziyaretçilerimiz herbalife çay ürünlerinde etkili olması açısından kullanımda sıcak mı yoksa soğuk mu kullanmalıyım diye sorular yöneltmektedir. İki türdeki kullanımı arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Sadece kişisel zevkinize göre sıcak veya soğuk tercih edebilirsiniz. 

 

 

Herbalife Çayın Demlenmesi 

Herbalife Çay Kullanımı yazımızın başında da belirttiğimiz son derece kolaydır. Hazırlamış olduğunuz karışımı iyice karıştırdıktan sonra kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır. Bir su bardağı veya kupa bardak da ortalama 6 kaloriye denk gelmektedir. Klasik Herbalife çay, Limonlu, Ahududulu ve Şeftalili olanların tümünde aynı kullanım geçerlidir. 

Etiketler: herbalife çay, herbalife çay kullanımı
Aralık 12, 2018
Listeye dön