Herbalife Paket | Herbalife Ürünleri | Herbalsaglikliyasa.com

Herbalife Paket | Herbalife Ürünleri | Herbalsaglikliyasa.com

Herbalife ürünlerini bir kez kullanmış olanlar ve faydasını görenler Herbalife Paket seçimleri yaparak bir çok ürüne aynı anda sahip olurlar. Herbal Sağlıklı Yaşa sitemizde de set olarak sizlere bir çok Herbalife ürünü aynı anda sunulmaktadır. Tanışma Paketleri bulunmakla birlikte mega set dediğimiz bir çok herbalife ürünü satışa sunulmaktadır.

 

Herbalife Tanışma Paketleri Nelerdir?

 

Herbalife tanışma paketimi sitemize özel herbalife paket üründür. Paketin içerisinde Herbalife Formül 1, Herbalife Çay ve Herbalife Shaker bulunmaktadır. Sitemizdeki paket kod numarası 1002SE olup dilerseniz hemen ürünü satın alıp sizlerde tanışman paketi ile iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Kilo kontrolü için ideal bir seçim olabilecek tanışma paketi 250 TL yerine 185 tl den satışı bulunmaktadır. Protein ve lezzetli besinlerden oluşan gün olanağı sunar. Tanışma paketi 2 de ise yine aynı ürünler bulunmakta olup sadece Herbalife çay ürünün  50gr yerine 100 gr olarak sunulmaktadır.

 

Herbalife Mega Paketler

 Formül 1, 100 Gr konsantre çay, Aloe vera içecek, thermo complete, shaker, ve detoks şisesi bulunmaktadır. Herbalife Paketleri arasında en kapsamlı paket diyebileceğimiz ürünlerdir. Jel Paket ve Mega set adı ile satış yapılmaktadır. Besleyici shake karışımı, Bitkisel Konsantre çay, Herbal Aloe Vera Konsantre içecek ve seçilmiş bitki karışımlarından oluşan Thermo complete ile oldukça iyi bir paket sizleri beklemektedir. %28 indirim ile kullanıcılara sunulan ürün liste fiyatı 680 Tl yerine 480 TL indirimli fiyatı ile sizlerle buluşmaktadır. 

 

 

 

Etiketler: herbalife paketleri
Ocak 03, 2019
Listeye dön