CR7Drive Sporcu İçeceği Tozu (1466)

Marka : HERBALİFE
Fiyat : ₺66,00(KDV Dahil)
ÜRÜNLER

Herbalife CR7 Drive’ın Sporculara Vaatleri:

-320mg yaşamsal elektrolit miktarı ile geliştirilmiş su alımı
-Hızla yükselmeyi sağlayan ve oyun sırasında çabuk karar verme olanağı kılan beyin geliştirici glikoz
-Hafif tat ve kolay sindirilebilme özelliği
-%50 Günlük değerleri olan B1 ve B12 Vitaminleri

 Dr. John Heiss ve Dr. Dana Ryan: CR7 Drive’ın Yararları Üzerine. CR7 Faydalı mı ?

Herbalife sponsoru olduğu  profesyonel sporcu Christiano Ronaldo’nun beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya yöneldiğinde çıtayı yüksek tuttu. Bu yüzden Spor ve Fitness Üst Düzey Yöneticisi Dr. John Heiss, ihtiyaçlarını değerlendirmek ve ona özel bir ürün hazırlamak için Ronalo ile birebir çalıştı. Sonuç: Herbalife24 CR7 Drive, ileri düzeyde sıvı alımını sağlayan ve yapay tatlar veya tatlandırıcılar olmadan enerji sağlayan, geleneksel spor içecekleri arasında modern bir buluş. Tadı hafiftir ve performans için gerekli olan üç bileşeni sağlamak için formüle edilmiştir: gelişmiş sıvı alımı, metabolizma destekleyici B12 Vitamini ve enerji.Heiss: “CR7 Drive’ı kelimenin tam anlamıyla en başından inşa ettik. Ronaldo’ya sodyum, potasyum ve magnezyum seviyelerini de içeren kan analizi yaptık ve performans ihtiyaçlarını da dikkate alarak bu ürünü ortaya çıkardık.”
Ronaldo kişisel egzersiz ve antrenmanlarındaki performansını CR7 Drive alarak yükseltiyor. Özellikle, vücudunu sıvı alımı ve besinlerle yenilemek için, orta-yoğun egzersizler yaparken alıyor. Ronaldo’nun bu ürünü sevmesinin sebeplerinden biri de ona uzun süreli enerji veren bir karbonhidrat karışımı olması ve birçok spor içeceğinin aksine daha az şeker içermesi.CR7 Drive, aynı zamanda, su alımına yardım etmesi için elektrolit ve enerjisini yükseltmek için B12 Vitamini içerir. İçeriklerinin yanı sıra Ronaldo için CR7 Drive’ı içmesini kolaylaştıran çekici tadı da aynı derecede önemli. Ronaldo CR7 Drive’ı kullanan en göze çarpan kişi olsa da diğer bir çok birinci sınıf sporcunun kullandığı bir ürün.
Herbalife Spor Performans ve Eğitim müdürü, CR7 Drive gibi Herbalife® ürünleri ile bütünleşmelerine ve performanslarını yükseltmelerine yardımcı olmak için doğrudan Herbalife sponsorlu takımlarla ve sporcularla çalışıyor. Ürünün tamamen test edildiğinin garantisini vermede önemli bir rol oynadı. Ryan: “Bu ürünü laboratuvar ortamından direkt olarak çalışma sahamıza aldık ve egzersizinde ürünümüzü temel alan triatloncu Heather Jackson’ı da içeren sporcularla çalıştık” diyor.CR7 Drive ile kendini geliştirmesi sayesinde Jacson 2015 Ironman® Coeur d’Alene’i kazandı ve yine aynı yıl Ironman® Dünya Şampiyonasında beşinci sırada yer aldı.Herbalife sponsorlu futbol kulübü LA Galaxy de antrenman ve yarışlarını geliştimek için CR7 Drive’ı kullanıyor. Dr. Ryan: “Terleme başladığınızda ideal bir içecek haline geliyor; sonuç olarak elektrolitlere ve performans göstermeye ihtiyacınız var. Sporcular tabi ki de içerikleri için seviyorlar ama bunun yanında tadı da onları bu ürünü kullanmaya iten etmenler arasında. Hafif gevrek ve bir çok spor içeceğinin aksine çok tatlı değil. Aslına bakarsanız hafif de tuzlu bir tadı var, bu sayede sıkı çalışırken ve sodyum kaybederken gerçekten iyi bir tat veriyor. ”

CR7 Drive’ın çevresinde heyecan ve enerji yaratması sürpriz değil. Ronaldo ismini taşıyan yüksek profilli bir ürün olarak, Barcelonada piyasaya sürülmesi tanınırlığını arttırdı; aynı şekilde Herbalife’ın ürünü test etmesi için çağırdığı, New Yorkda yapılan interaktif bir boks etkinliğinde aynı etkisini bir kez daha kanıtladı. Kamuoyunca iyi bilinen yayınların editörleri Dr. Ryan ve Herbalife Fitness ve Eğitim Direktörü Samantha Clayton tarafından karşılandı ve CR7 Drive olmak üzere mevcut ürünlerle tanıştırıldılar. Editörler için bu yoğun eğitim senaryosunda ürünü test etmek oldukça heyecan vericiydi. Ayrıca CR7 Drive reklam panosu New York Times meydanını donattı. Herbalife CR7 ile ilgili sadece Ronaldo’nun reklam yüzü olmasından değil, aynı zamanda da sporcuların egzersizleri sırasında doğru besinleri tüketmeleriyle performanslarının artması fikriyle ilgili de heyecanlı hissediyor. 


/Uploads/UrunResimleri/thumb/f9a1550e-8794-40a7-9fb1-9d96162d2eee-9913.jpg 97 1466 97 97 CR7Drive Sporcu İçeceği Tozu