Herbalife Formül 1 Ögün Yerine Geçen Besleyici Shake Fındıklı (3144)

3,00
Marka : HERBALİFE

{{ 'UrunDetay_FiyatlariGorebilmekIcinGirisYapin' | translate }}

{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
ÜRÜNLER

Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Herbalife Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışım (Fındık Aromalı)

Formül 1, besinsel olarak dengelenmiş,

lezzetli ve sağlıklı bir öğündür. Macro ve Micro besinlerin mükemmel dengesi ile formüle edilmiştir, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı ile beraber kullanıldığında, kilo kontrolünü ve korumayı etkili bir biçimde sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

  

 Herbalife Formül 1 Shakesağlıklı bezelye proteini, karbonhidratlar ve 22 önemli vitamin ve mineral içeren dengelenmiş bir öğündür.

Formül 1, besinsel olarak dengelenmiş, besinlerin mükemmel dengesi ile formüle edilmiştir, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı ile beraber kullanıldığında, kilo kontrolünü ve korumayı etkili bir biçimde sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

 

ÖNEMLİ FAYDALARI  Düşük Kalori: Günlük tükettiğiniz kalori miktarını kontrol edebilmeniz için Shake başına 216 kalori içerir.  Lif ve bezelyeden elde edilen proteinin yanı sıra bitkisel karbonhidratların dengeli bir birleşimini içerir. Bu da kilo kontrolü veya sağlıklı beslenme programınız sırasında sizlerin uzun süre tok hissetmenize ve enerji düzeyinizi korumanıza yardımcı olabilir. Formül 1, aralarında normal besin bolizmasını desteklemesi açısından büyük öneme sahip olan B vitaminlerinin de bulunduğu 23 ayrı vitamin ve mineral içerir.

 

NASIL YARDIMCI OLABİLİR Kilo kontrolünde dengeli beslenmek de önemlidir. Herbalife Formül 1, kalori alımınızı kontrol etmenize ve daha uzun süre iyi ve tok hissetmenize yardımcı olabilir. Özenle dengelenmiş besleyici içeriğiyle aynı zamanda protein ve diğer temel besinleri almanızı da sağlar.

 

 

Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.

Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.


KULLANIM BİLGİSİ: Her gün bir öğün olarak Formül 1 Shake`i tercih edin. İki çorba kaşığı toz (26g) ile 250ml yarım yağlı sütü (%1,5) karıştırın. 
Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır. 

Kilo Kontrolü İçin: Günde iki öğün bu lezzetli Shake`i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz. 

İdeal Kilonuzu Koruyabilmek İçin: Günde bir öğün bu lezzetli Shake`i tercih edip iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

Formül 1 Shake`lerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması amaçlanmıştır.Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu talimatları belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.
Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu`na bakınız.

Herbalife herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder. 

/Uploads/UrunResimleri/thumb/herbalife-7f92.jpg 137 3144 137 137 Herbalife Formül 1 Ögün Yerine Geçen Besleyici Shake Fındıklı