Menü
Sepet

L-arjinin ve L-sitrülinli takviye edici gıda Niteworks® 150g

L-arjinin ve L-sitrülinli takviye edici gıda Niteworks® 150g
-23 %
L-arjinin ve L-sitrülinli takviye edici gıda Niteworks® 150g
211,00₺
274,32₺
Vergiler Hariç: 195,37₺
  • Ürün Kodu: 3150TU

L-arjinin ve L-sitrülinli takviye edici gıda Niteworks® 150g

Herbalife Niteworks içeriğinde neler var?

Herbalife Niteworks L-arjinin, L-sitrülin ve L-taurin amino asitleri içerir. Ayrıca içeriğinde yüksek oranda folik asit, C vitamini ve E vitamini ve melisa otu bulunur.

Arjinin

Arjinin bir çeşit amino asittir. Amino asitler proteinlerin yapı taşını oluşturur. Arjinin kan akışını ve dolaşımını hızlandırır. Ayrıca vücut tarafından kan damarlarının genişlemesini sağlayan nitrik oksite dönüştürülür. Arjinin bağışıklık, doğurganlık, fiziksel performans, dayanıklılık ve gücü arttırır. Damar sertliği ve kalp krizi riski azalır. Kan damarlarının onarımının gerçekleşmesi sağlanır ve atletik performası geliştirir. Alzheimere karşı mücadele ederken zihinsel kapasiteyi arttırır.

Sitrülin

Sitrülin bir çeşit amino asittir. Vücudun dayanıklılık ve direncinin arttırılmasında yardımcıdır. Kalp sağlığı noktasında da önemlidir ve kalbin stabilizasyonunu sağlar. Ayrıca kalp hastalıklarını önleyici etkiye  sahiptir. Serbest radikal oluşumunu ve bu yolla oluşan hastalıkları azaltır. Kan akışını arttırarak özellikle erkeklerde daha sert bir ereksiyon sağlar.

E Vitamini

E vitamini antioksidan etkiye sahip güçlü bir kimyasaldır. Bu vitamin metabolizma dayanıklılığını arttırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kişiyi kanser ve kalp hastalıklarına karşı korur. Serbest radikallere karşı koruyucu önlem alır. Katarak ve erken yaşlanmanın önüne geçmede yardımcıdır. Cilt renk tonlarını dengelemede ve cildin canlı görünmesinde etkilidir.

C vitamini

C vitamini askorbik asit olarak bilinir. Vücut sağlığı için vazgeçilmez bir bileşendir. C vitamini yüksek tansiyonu dengelerken demir eksikliğinin giderilmesi ve doku onarımının sağlanması rollerini üstlenir. Kişiyi serbest radikal birikimi sonucu ortaya çıkabilecek hastalıklara karşı korur. Kalp rahatsızlıklarını azaltır ve tansiyonu düşürür. Ayrıca cildin daha sağlıklı oılmasını ve canlı görünmesini sağlar.

Lipoik Asit

Lipoik asit C ve E vitaminlerinin yeniden üretilmesinde yardımcıdır. Berbest radikalleri ve buna bağlı hasarları nötralize eder. Kilo vermede yardımcıdır. Egzersiz sonrasını kasların yenilenmesinde yardımcıdır  ve oksidatif strese karşı mücadele eder. Yine diyabeti önleme ve tansiyonu düzenlemede yardımcıdır. Alzheimer önleme ve beyni koruma da lipoik asidin diğer faydaları arasındadır.

Folik Asit

Folik Asit DNA sentezini ve hücre bölünmesini sağlar. DNA’daki değişikliklerin önlenmesinde yardımcıdır. Bu da kansere karşı etkili olduğu anlamına gelir. Folik asit özellikle bebeklik ve gebelik döneminde hücre bölünmesi ve büyümesinin yaşandığı zamanlarda önem teşkil eder.

 

*Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız.
**Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.