Herbalife ek gelir

herbalife ek gelir, herbalife, herbalife üyelik,

Herbalife’a üye olmanız durumunda Herbalife’ın üyelerine sunduğu ürün indirimlerinin yanısıra kariyer fırsatlarından faydalanabilir ve güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.

Herbalife üyesi olduğunuzda ilk adımda aldığınız her üründen %25 indirim almanızın yanı sıra ödeyeceğiniz küçük bir miktar karşılığında kendi işinizi kurma fırsatı yaratırsınız.

Kısaca bahsedecek olursak ilk yapmanız gereken Herbalife tanışma setini satın almak. Bunun için İzmir Herbalife bağımsız üyesi olan herbaldiyeti.com ‘un Konak Kemeraltında bulunan ofisimize gelebilir veya sitemizde bulunan ” Nasıl Üye Olurum “ linkini tıklayarak karşınıza gelen adımları uygulayabilirsiniz.

Herbalife’a üye olduğunuzda sisteme ” Distrübitör ” olarak dahil olursunuz. Bundan sonra Herbalife’a her üye yaptığınızda ve Herbalife’dan satın aldığınız her ürün puanlarınızı arttırmaya ve bu puanlar sayesinde bir sonraki seviyelere ulaşmanızı sağlar. Ulaşacağınız her üst seviye gelirinizi ve ürünleri satın alırken Herbalife’ın size vermiş olduğu indirim oranlarını arttırmanıza katkı sağlayacaktır.

Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Levent de  bulunan İstanbul Herbalife bağımsız üyesi olan herbalsaglikliyasa.com ofisimizde üyelik için aklınızdaki sorulara cevap alabilir ve siz de Herbalife ailesine üye olarak katılabilrsiniz.

Bizlere herbalsaglikliyasa.com web sitemizin online chat bölümünden veya 0535 293 14 38 numaralı whatsapp iletişim hattından ulaşabilirsiniz.

Etiketler: herbalife ek gelir, herbalife, herbalife üyelik,
Mart 01, 2019
Listeye dön