Herbalife nasıl üye olunur

herbalife üyelik, herbalife is firsati, herbalife kariyer,

                       HERBALIFE'a Nasıl Üye Olurum ?

Öncelikle HERBALIFE Türkiye sayfasına giriyoruz. www.herbalife.com.tr . Açılan Pencerede sağ üst köşede bulunan “Üye Girişi” linkini tıklıyoruz.

 

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

  

  Sol tarafta bulunan ” Oturum Aç “ butonuna basıyoruz.

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Burada daha önce HERBALIFE üyeliğimiz olmadığı için alt kısımda bulunan ” Hesap Oluştur “ butonunu tıklıyoruz.

 

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Sürekli kullandığınız eposta adresinizi girip şifrenizi belirledikten sonra alt kısımda bulunan ” Hesap Oluştur “ butonunu tıklıyoruz.

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Bu işlem tamamlandıktan sonra alt kısımdaki ” BAŞLA “ butonuna basıyoruz.

 

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Açılan pencerede HERBALIFE ile aranızdaki üyelik sözleşmesini kabul etmek için aşağıdaki görselde kırmızı kutucuklarla işaretlediğim ” Bu mesajı okudum ve anladım “ibarelerinin yanlarında bulunan kutucuklara tik atıyoruz daha sonra yeşil ok ile belirtilen kısmı en alta kadar sürükledikten ve ” Bu mesajı okudum ve anladım “ ibaresini tikledikten sonra alt kısımda bulunan ” SPONSÖR BİLGİNİZ “ kısmındaki ID Numarasına T1Y0067232 yazdıktan sonra Sponsörün Soyadının ilk 3 harfi kısmına ” yur “yazıp Sponsörünüzden Herbalife üyelik paketi satın aldınız mı? sorusuna ” HAYIR “ diyoruz ve alt kısımda bulunan ” DEVAM “ butonuna basıyoruz.

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Önünüze gelen BAŞVURU FORMU’nu eksiksiz doldurduktan sonra HERBALIFE sizden tüzel kişi olduğunuzu ispat etmeniz için kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını isteyecektir. Kimliğinizin veya varsa ehliyetinizin ön yüzünün fotoğrafını yükledikten sonra veri gizliliğine izin vermek için ” EVET “i seçip alt kısımda bulunan ” DEVAM “butonuna basıyoruz.

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Şimdi karşınıza gelen SÖZLEŞME sayfasında kırmızı kutucuklarla işaretlediğim yerleri tikliyoruz ve alt kısımda bulunan ” DEVAM “ butonuna basıyoruz.

 

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

Önünüze gelen sayfada HERBALIFE sizin için bir ÜYELİK ID NUMARASI verecek, bunu dilerseniz bir yere kaydedebilirsiniz. Alt kısımda bulunan ” MYHERBALIFE.COM ‘A GİT “ butonunu tıklıyoruz.

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Şimdi HERBALIFE olası bir hesap kurtarma durumlarında kullanabilmeniz için sizlerden 3 adet güvenlik sorusuna cevap vermenizi isteyecektir. Bu soruların cevaplarını dikkatli seçmelisiniz çünkü hesap kurtarma durumlarında sizden burada verdiğiniz cevapları doğru bir şekilde vermenizi isteyecektir.Güvenlik sorularını girdikten sonra alt kısımda bulunan ” Bitir “ butonuna basıyoruz.

Herbal Saglıklı Yasa para puan  

 

Tebrik ederiz. Artık sizde HERBALIFE ailesinin değerli bir üyesi oldunuz. Üyelik kısmında herhangi bir adımda takılırsanız, web sitemizde bulunan online chat kısmından veya 0 (535) 293 14 38  - Whatsapp:0850 302 1384  numaralı telefondan destek ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: herbalife üyelik, herbalife is firsati, herbalife kariyer,
Mart 01, 2019
Listeye dön