Herbalife sipariş | Herbalife Ürün Siparişi | Herbalsaglikliyasa.com

Herbalife sipariş | Herbalife Ürün Siparişi | Herbalsaglikliyasa.com

Herbalife sipariş sitemizde kilo kontrol ürünlerinden, herbalife konsantre çay ürünlerine, gıda takviyesi ürünlerinden atıştırmalıklara kadar bir çok herbalife ürününü bir arada bulacaksınız. Üyeli kısmından kaydınızı ücretsiz yaptırarak istediğiniz herbalife ürünününü hemen kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz kargo ile adresinize gönderilmekte olup İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere her bölgeye gönderim yapılmaktadır.

 

Herbalife Ürünlerini Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

Öncelikleherbalsaglikliyasa.com sitemize henüz üye olmadıysanız üyelik kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir. Sitemize üye olmak ile Herbalife üyelik sistemine kaydınız yapılmış olmaz. Dileyen kişiler Herbalife temsilcisi olarak ürünlere sahip olabileceği gibi dileyenler herbalife üyesi olmadan sadece sitemize ücretsiz üye olarak herbalife siparişi verebilir. Sitemizde üye olduktan sonra Herbalife ürün kategorileri arasından aradığınız ürünün ilgili sayfasına gidiniz. Seçtiğiniz ürünü sepete ekle butonuna basarak üye sepetinize ekleyiniz. Geriye kalan siparişi tamamla butonuna tıklayıp siparişinizi tamamlamanıza gelmektedir. Herbalife siparişi için kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 

Herbalife Ürün Teslimatları

 

Sitemizden vermiş olduğunuz herbalife ürün siparişi için teslimatlar istanbul dahil ülkemizdeki her noktaya kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Siparişiniz sırasında açık adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Teslimatlarda şimdiye kadar sorun hiç bir şekilde yaşamadık. Ortalama ürün teslimat süreleri 3 iş günü civarındadır ancak bazen kargo bazlı sorunları nedeni ile bu süre değişiklik gösterebilmektedir.
Etiketler: herbalife sipariş, herbalife siparişleri
Şubat 02, 2019
Listeye dön