Sporcular için Sıvı Alımı | Herbalife Ürünleri Sporcu İçeceği

Sporcular için Sıvı Alımı | Herbalife Ürünleri Sporcu İçeceği

Antreman ve gündelik spor sırasında harcanmakta olan sıvı ve elektrolitler bulunmaktadır. Sporcular için Sıvı Alımı bu nedenle gerekli olup kaybı olan suyun ve elektrolitlerin yerine konulması gerekir. Herbalife ürünleri arasında bulunan H24 CR7 drive sporcu içeceği ile bir porsiyonda B1 ve B12 vitaminlerinin brd'sinin %100'ünü sağlamaktadır. Ürün 250mg sodyum ve 142 mg magnezyum elektrolitlerle formüle edilmiştir. 

 

 

Sporcular için doğru beslenme 

 

Doğru beslenme için sadece Sporcular için sıvı alımı yeterli gelmez. Hedefe yönelik doğru beslenme için temel gereksinimler yerine getirilmelidir. Yaş gruplarına göre beslenme değişiklik gösterebilir. Spor öncesi ve spor sonrası beslenmede bir çok kişi gerekli bilince sahip olsada özensiz ve düzensiz beslenme sıkça görülen sorunlardan biridir.  Besleyici bir kahvaltıdan, dışarda olduğumuzda alacağımız aperatiflere kadar bir çok anlamda beslenmeye dikkat etmeliyiz. 

 

Sporcular için H24 CR7 drive sporcu içeceği ürünü herbalife ürünleri arasında ilgi gören ve tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bir çok kişinin kulandığı Herbalife ürünümüzü sizlerde hemen satın alarak deneyebilirsiniz. 

 

Sitemiz herbalsahlikliyasa.com içerisinde bir çok herbalife ürünü listelenmektedir. Herbalife ürünlerini ilgili kategorilerde görebileceksiniz ancak fiyatların görülebilmesi ve satın alımın yapılabilmesi için siteye üye omak gerekmektedir. Herbalife üyelik hakkında da bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Etiketler: sporcu sıvı alımı, sıvı alımı sporcu sağlığı, herbalife sporcu içeceği
Ocak 23, 2019
Listeye dön