Gurme Domates Çorbası (0155)

Marka : HERBALİFE

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

ÜRÜNLER

Herbalife ® Domates Çorbası

Herbalife güncel bilimsel gelişmelerden yararlanarak her gün öğün aralarında içebileceğiniz bu lezzetli çorbayı geliştirdi.

Prebiyotik inülin lifi ve domateste doğal olarak bulunan Likopen ile geliştirilmiştir. • 104 kcal, • Yüksek miktarda protein ve lif içerir,

• Vejeteryanlar için uygundur. KULLANIM BİLGİSİ: Hazır gurme domates çorbasını sağlıklı öğün arası atıştırmalık olarak, gün içinde ne zaman isterseniz içebilirsiniz.

2½ kaşık (32 g) tozu 200 ml sıcak su ile karıştırın. Herbalife ölçü kaşığı ile 2 büyük ve 2 küçük ölçü koymanız yeterlidir. Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır. 

İÇİNDEKİLER: Domates tozu (%31,5, likopen %0,06, İspanya’dan gelen), peynir altı suyu tozu, maltodekstrin, peynir altı suyu protein konsantresi, yoğurt tozu, inülin (%5,2), stabilizör [modifiye nişasta (patates)], bezelye proteini, bitkisel protein hidrolizat (soya içerir), kurutulmuş yumurta beyazı tozu, tuz, kıvam arttırıcı (guar gam), aroma verici, emülgatör [lesitinler (soya)], pancar kökü suyu tozu (Beta vulgaris), kurutulmuş kekik otu (Origanum vulgare) (%0,5), asitlik düzenleyici (dipotasyum fosfat), aroma verici, palmiye yağı, doğal soğan aromasι, doğal karabiber aroması.

ESER MİKTARDA KEREVİZ İÇEREBİLİR.

Benzer Ürünler
/Uploads/UrunResimleri/thumb/a3ff6d43-d22f-403d-ae88-91518ee10cd8-0d8e.jpg 108 0155 108 108 Gurme Domates Çorbası